top of page

ПОДІЇ

А наша пісня лине щиро!

    В Обласному палаці культури відбувся звітний концерт талановитого та різнобарвного вокального колективу «Пісня-душа» (керівник Ірина Горобець).

     Потужні та водночас ніжні голоси учасниць колективу сплелися воєдино, аби подарувати гостям українські народні та сучасні композиції, які зачаровують. Довгі місяці підготовки та відпрацювання композицій можна було побачити на сцені. Всі у цьому колективі завзяті та працьовиті, що і допомагає їм досягати творчих вершин.

       Українські пісні - то магія, що зачаровує, а у поєднанні з танцями - гарантоване естетичне задоволення. Саме тому у заході також взяли участь хореографічні колективи палацу: зразковий ансамбль танцю «Руна» (заслужений працівник культури України Е. Акманова), народний ансамбль бального танцю «Грація» (Р. Гусаков), молодіжний ансамбль танцю «Мрія» (Н. Кізельман), дитячий хореографічний колектив (К. Гармаш), ансамбль класичного балету (С. Драгомощенко).

      Колектив «Пісня-душа» - це новий, свіжий подих для жанру народної пісні. Дівчата, на чолі з керівником, роблять все для того, аби популяризувати українське та робити його ще більш цікавим для слухача.

       Бажаємо тільки великих успіхів у досягненні мети

 

Фото: Ігор Єрмолаєв

ПОДІЇ
bottom of page