top of page

ПОДІЇ

Відчувай. Розквітай! 

В Обласному палаці культури відбувся концерт вокального ансамблю «Пісня-Душа» під назвою «Відчувай. Розквітай».

Під керівництвом Ірини Горобець колектив подарував глядачам справжнє свято музики, щирих емоцій та душевного тепла.

Кожен виступ був наповнений любов’ю до пісні, професіоналізмом і неповторною атмосферою, що торкнулася сердець усіх присутніх.

У концертній програмі брали участь:

Вокальний ансамбль «Пісня-Душа» (керівник – І. Горобець) у складі:

І. Горобець

В. Іванова

Т. Жук

А. Коку

С. Блищак

А. Довга

А. Чорновол

Молодіжний хореографічний колектив «Мрія» (керівник – Н. Кізельман)

Народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник – Р. Гусаков)

Ансамбль класичного балету (керівник – С. Драгомощенко)

Соліст: Е. Мірошник

Ведучий: Височин А.

Режисер: Навроцька В.

ПОДІЇ

© 2021 Комунальний заклад культури "Обласний палац культури". Сайт створено на Wix.com

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page