top of page

ПОДІЇ

Думи мої, думи мої...

    9 березня - особлива дата для всіх українців – День народження пророка, Великого Кобзаря і українського генія - Тараса Григоровича Шевченка.

    В цей день в кожному куточку світу, де встановлені пам’ятники видатному діячу українці несуть квіти, в закладах культури та освіти відбуваються різноманітні заходи, присвячені поетові, на площах та скверах проводяться урочисті заходи.

  В м. Миколаєві, в цей день представники обласної та міської влади, студентська молодь та громадськість вшанували пам'ять та поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, як данину пам’яті не тільки про видатного Кобзаря, але й про всіх борців за незалежність України та її захисників, які віддали своє життя за Батьківщину.

   Солісти Миколаївської обласної філармонії Тетяна Урсанова та Дмитро Коньшин разом із учасниками зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва) Обласного палацк культури створили чудову вокально-хореографічну композицію «Думи мої, думи» яка не залишила нікого байдужим.

ПОДІЇ
bottom of page