top of page

Народний естрадний оркестр

Диригент Владислав Бейзеров

  Колектив створено у 1996 році, з 2007 року він працює на базі Обласного палацу культури, а у 2009-му –  йому присвоєно почесне звання «народний аматорський колектив».

  Першим керівником оркестру був заслужений діяч мистецтв України Михайло Полторак. Біля витоків його заснування стояли Олександр Демеденко, Євген Топчій, Сергій  Горєлов,  Марія  Маковєй та Тетяна Орлова.

 Виховний процес опирається на кращі зразки народної, вітчизняної та зарубіжної музики. Характерною ознакою оркестру є своєрідність та жанрово-стильова різноманітність репертуару від народної пісні до кращих зразків української естради, від класичних до сучасних джазових творів.

 На ряду з цим, використовується імпровізаційна  форма естрадно-джазового  музичного виконавства, яка сприяє залученню учасників до активної творчої діяльності.

 Вдумливе трактування творів диригентом, ретельне опрацювання динаміки та найменших нюансів, досконалий стрій та довершеність звучання оркестру сприяють незмінному  успіху.

  На репетиціях панує атмосфера доброзичливості, співпраці педагога та вихованців,  постійний пошук нового, спільна зацікавленість у результаті.

  У складі колективу є як досвідчені музиканти так і ті, які тільки набувають виконавського досвіду.  Багато років оркестр працював у тісному контакті з прекрасним піаністом Євгеном Драго.

  Обласний палац культури - творча лабораторія, яка об’єднує творчі можливості навчальних закладів м. Миколаєва, серед них і Миколаївський фаховий музичний коледж (директор, заслужений діяч мистецтв України Сирота А.А.). Студенти училища беруть участь у роботі  народного естрадно-джазового оркестру і мають можливість здобувати  досвід колективного виконавства.

  Оркестр - лауреат огляду народної творчості Миколаївщини (2008) та  творчого звіту майстрів мистецтв та художніх колективів Миколаївської області «Ми – українці!» (2009).

    bottom of page