top of page

ПОДІЇ

З любов'ю до життя!

Під такою назвою 15 жовтня до Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці в Обласному палаці культури відбулася концертна програма народного ансамблю танцю «Суднобудівник» (керівники Антон та Наталія Кізельман).

«Суднобудівник» нещодавно повернувся з Києва, де проходив VI-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського. Хореографічні колективи з усієї України в неймовірній конкуренції боролись за право участі у заключному турі фестивалю-конкурсу. «Суднобудівник» не тільки виборов право участі у фінальному турі конкурсу, а й став лауреатом ІІІ ступеню і взяв участь у гала-концерті на сцені Національної опери України.

Ще декілька днів тому нашому колективу рукоплескала столиця, а цього дня вони радували жителів та гостей Миколаєва.

Антон та Наталія Кізельман глибоко вивчають традиції різних регіонів України, і використовують свої знання у постановках танців, тому глядач вірить їм, і сприймає кожен танець душею!

У колективі вдосконалюють хореографічну майстерність представники різних національностей. І дуже важливо, що наша національна культура стала рідною для кожного із них. Саме це є запорукою миру і злагоди у нашій багатонаціональній Миколаївщині.

Саме український народний танець відтворює темперамент українців, їхню ментальність. Кожен танець «Суднобудівника» має свою сюжетну лінію: від тонкого гумору та чуттєвого ліризму до глибокого патріотизму, і, навіть, трагізму.

Радує, що керівники колективу приділяють дуже ретельну увагу музичному супроводу: тут і оркестрові композиції, тут і вражаюче хорове звучання. Саме музичний супровід тонко підкреслює та доповнює лексику танців.

Керівники колективу Антон та Наталія Кізельман мають багато однодумців, що дозволяє втілювати в життя найсміливіші проєкти. Це команда молодих людей закоханих у народний танець. Керівники колективу особистим прикладом показують високу майстерність виконавства. У них є чому повчитися! А всі разом вони ще не раз скажуть своє слово у хореографії!

А найголовніше - вони люблять життя! Їх яскрава творчість запалює серця, і підкреслює, що наша молодь є надійною опорою української держави!

Концерт викликав великий інтерес у глядачів. Всі були вражені високою сценічною культурою, неймовірно красивими костюмами та захоплюючим темпоритмом всього дійства.

Цей концерт став достойним подарунком до Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Нехай Господь береже наших захисників і захисниць, нехай міцніють козацькі традиції, а Пресвята Богородиця своїм покровом захищає всіх нас!

ПОДІЇ
bottom of page