top of page

Народний театральний колектив  "КАМЕДІ-ТЕАТР"

Керівник Олександр Субботін

   

  Серед колективів Обласного палацу культури  Камеді-театр є наймолодшим (хоча основний акторський склад служить Мельпомені багато років), проте він вже встиг завоювати популярність у глядача завдяки щирій грі акторів і оригінальності  постановок.

  Історія камеді-театру розпочалася у 2014 році.  На той час його акторський склад був частиною  народного театру естрадних мініатюр.

  Згодом  вказана творча група  театру обирає  новий напрямок – постановка повномасштабних вистав комедійного жанру, тому  в 2016 році було вирішено створити саме камеді-театр, який очолила Наталія Субботіна. Режисерською роботою продовжив  займатися Олександр Субботін.

  У репертуарній палітрі  театру: кабаре-шоу «О хороших, в сущности, людях»,  авантюрна комедія «Все включено», комедія-фарс «Оплатите вашу тещу и распишитесь», шоу «Проспись на тихих школьных этажах».

 Протягом  2015-2016  років  камеді-театр побував на гастролях у містах та районних центрах Миколаївщини: Первомайськ,  Новий Буг, Врадіївка, а  також Кам`янське Дніпропетровської області, Світловодськ Кіровоградської  області.

  У листопаді 2016 року реалізовано спільний проект народної оперно-вокальної студії та камеді-театру - «Ах оперетта - волшебство и обаяние» .

  Колектив театру бере активну участь у благодійних заходах для дітей та людей з інвалідністю.

  У 2017 році був оновлений репертуар, з'явилися нові актори.    А комедія в стилі джаз «Ночные дебаты» за п’єсою  Р. Куні двічі за рік зібрала повні зали і викликала шквал емоцій у глядачів. Цю подію широко висвітлювали засоби масової інформації .

  У 2018 році колектив підготував «майже смертельну комедію «Собачий вальс» за п'єсою Олександра Марданя і Олександра Тарасуля. Ця постановка відрізнялася від попередніх робіт не лише сценографією, технічними доповненнями, але і манерою подачі драматургічного матеріалу. На прем'єру вистави приїхав один з авторів - Олександр Мардань. Він дав високу оцінку режисурі, акторській грі і спектаклю в цілому. «Ещё раз спасибо за премьеру и спектакль. Отличные впечатления и позитивное «послевкусие». Желаю  спектаклю долгих лет жизни и всяческих успехов. Искренне Ваш автор А. Мардань» - написав він у листі.

  Ряд вистав театр представив на всеукраїнських та обласних фестивалях і конкурсах театрального мистецтва, де журі дало високу оцінку майстерності режисера та акторів.

  2017 рік приніс театру перемогу у конкурсі «Миколаївська Мельпомена» та  фестивалі «Лиманські зорі».

  Камеді-театр і надалі прагне дарувати глядачам добрий настрій, бо колектив повністю згоден з висловлюванням  Віктора Гюго: «Сміх - це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя».

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page