ПОДІЇ

1/5

КВК 60 років

        10 грудня на сцені Обласного палацу культури відбувся фінал студентської «Ліги гумору» в рамках заходів  до 60-річчя Миколаївського Клубу Веселих та Кмітливих.  

    Серед найпочесніших гостей було багато людей, причетних до історії вказаного Клубу. Вони приймали найщиріші привітання і від  дітей, які роблять перші кроки  у царині гумору, і від  досвідчених майстрів цього жанру.

Символічно, що розпочав програму ювілейного вечора зразковий вокальний ансамбль «Фрештайм», бо саме його керівник Катерина Тихонова тривалий час була в числі провідних гравців команди «Дизель».  Про це доречно згадав  ведучий - Сергій Сігіда. 

    Цього вечора пролунало багато теплих спогадів, а на екрані промайнули славні сторінки історії Миколаївського Клубу Веселих та кмітливих у вигляді  архівних фото та відео-матеріалів.

     А сьогодення цього відомого клубу -  це фінальні змагання «Ліги гумору». Вони не обійшлися  без запеклої боротьби серед команд-учасниць: «Дышите не дышите» (м. Одеса), «Лунь» (м. Ірпінь Київської області), «На сцені команда» (м. Київ) та «Агранавти» (м. Миколаїв)!

Команди змагались у трьох конкурсних програмах!  У першому конкурсі вони показали досить високі оцінки та рівні можливості.  

   А найскладнішим виявився  другий  конкурс - розминка! Питання ставили члени журі, а учасникам треба було вдало імпровізувати. «Агранавти» з Миколаєва виявилися найкращими!

Третім був відео- конкурс.  Високі оцінки від членів журі та довгоочікувану підтримку залу  отримали одразу дві команди: «На сцені команда» з Києва та «Агранавти»  з Миколаєва.  

За підсумковими балами   титул Чемпіона, Кубок, та грошову винагороду отримала команда з Миколаєва!

    Тож вітаємо Вас, «Агранавти», з заслуженою перемогою! Це гордість  нашого Миколаївського національного аграрного університету!

60-річчя Миколаївського Клубу Веселих та Кмітливих  не залишилося поза увагою інших клубів з України.  Цього дня до  Миколаєва прибула добре відома команда «Отдыхаем вместе»  з Хмельницького.  Сподіваємося, що такі творчі зв’язки будуть міцнішати та слугуватимуть подальшому розвитку  гумористичного руху! 

   Цього вечора не забули і про відомих миколаївських гравців, які творили історію КВК. Гра з глядачами передбачала згадати найвідоміші  прізвища екс гравців. І вони пролунали! Бо саме ці люди сьогодні  творять історію культури міста та області!  Тож, займайтеся цією інтелектуальною грою, і перед вами  розкриється неосяжний світ!

   Впродовж всієї розважальної програми з глядачами була добре відома команда КВК  «Легко і Просто».

     Глядачі брали активну участь в іграх, дотримуючись соціальної дистанції та використовуючи засоби індивідуального захисту.

    Захід відбувся за підтримки відомого мецената, депутата Миколаївської міської ради, голови громадської організації «Миколаїв – єдина родина»  Владислава Чайки. 

             Керівник  проєкту та режисер-постановник  – Галина Щетиніна.