ПОДІЇ

1/4

Передноворічний місяць

 

13 січня, напередодні Старого Нового року, у малому залі Обласного палацу культури відбулася творча зустріч з відомим поетом, композитором і виконавцем, членом Національної спілки журналістів України, членом спілки композиторів Миколаївської області, блогером Віктором Коваленком.
Молодим спеціалістом він приїхав до Баштанки, і з того часу його серце належить цьому чудовому куточку Миколаївщини, у якому він черпає своє творче натхнення.
Віктор Георгійович за фахом інженер, а поетичне слова і музика допомагають йому впевнено йти життєвою дорогою. 
Як композитор, він плідно співпрацює з багатьма поетами з усієї України.
З особливою теплотою прозвучала пісня «Зимовий малюнок» на слова Дмитра Креміня, геніального поета, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Шевченківської премії, члена Національної спілки письменників України.
Валентина Стоянова, Світлана та Віктор Коваленки з великою любов’ю до рідного краю виконали пісню «Моя Баштанка» на слова поетеси Любові Крамаренко.
При написанні пісні «Де живуть віки?» наш маестро використав поезії славнозвісної Ліни Костенко, лауреата Шевченківської премії.   А прозвучала вона у виконанні Ілони Дмитричевої, солістки зразкового вокального ансамблю «Привіт» Обласного палацу культури (керівник Галина Бардадим).
Глядачі з великим інтересом долучилися до перегляду цікавих кліпів, які відображають творче життя Віктора Коваленка: фестивалі, конкурси, зустрічі з особистостями, серед них і вінницька поетеса Ірина Федорчук.
От і цього разу на зустріч завітали, миколаївський композитор, заслужений працівник культури України Євген Долгов, миколаївський поет, член Національної спілки письменників України Аркадій Суров, спортивний журналіст, поет Сергій Разумяк, яких пов’язує багатолітня дружба і плідна співпраця з Віктором Коваленком.
У фіналі відбулася презентація кліпу «Передноворічний місяць». Над реалізацією цього проєкту працювала велика команда однодумців, в тому числі і колективи та працівники Обласного палацу культури: народний ансамбль танцю «Суднобудівник», (керівник Антон Кізельман), Катерина Тихонова, керівник зразкового вокального ансамблю «Fresh Time», аранжувальник Олег Юрлов та відеоінженер Віктор Севлісян.
Побажаємо Віктору Коваленку натхнення і подальших творчих злетів!

https://www.youtube.com/watch?v=IPjolhh-98c

https://www.facebook.com/groups/1679021068791844/permalink/5392365310790716/