top of page

ПОДІЇ

Культурний код Миколаївщини!

 

   День працівників культури та майстрів народного мистецтва! За спокійні дні та ночі ми маємо завдячувати ЗСУ, а за можливість відволіктися, поринути у світ прекрасного та чарівного - нашим митцям!

   Сьогодні день тих, хто відкриває, розповсюджує культуру, мистецтво, творчість. Тих, завдяки кому розправляються крила, хочеться створювати щось нове. Тих, хто бачить прекрасне у кожному русі, кожному звуці та кожному моменті.

  Нехай кожен день дарує вам наснагу, кожна мить вас надихає на нові звершення! Творіть та будьте завжди на хвилі мистецтва!

  У святковому концерті для працівників культури області, укій відбувся у Миколаївському фаховому колежі культури і мистецтв взяли участь творчі колективи Обласного палацу культури: Зразковий ансамбль танцю "Юнги" (керівник, заслужений працівник культури України Акманова Елла), Зразковий ансамбль сучасного танцю "Пасадена" (керівник Катерина Алексєєва), Народний ансамбль бального танцю "Грація" (керівник Гусаков Роман), Зразковий молодіжний вокальний ансамбль «Фрештайм» (керівник Катрин Тихонова), вокальний ансамбль «Чорноморці» (керівник Горобець Ірина).

 

   Разом до Перемоги!

ПОДІЇ
bottom of page