top of page

ПОДІЇ

«Невидимка» або прем’єрний показ «Камеді театру»

 

5 лютого в Обласному палаці культури відбулася довгоочікувана прем’єра містичної  комедії «Невидимка» за п'єсою англійського драматурга, актора, композитора і режисера Ноела Кауарда «Невгамовний дух» у  постановці народного театрального колективу   «Камеді театр» (керівник Наталія  Субботіна, режисер Олександр Субботін).   

Ця вистава - комедійний коктейль, замішаний на містиці, ревнощах та коханні.

За сюжетом відомий англійський  драматург Чарльз Пікфорд вирішив влаштувати «справжнісінький» спіритичний сеанс у себе вдома, не маючи жодної гадки, якими будуть наслідки цієї дружньої вечірки.

Чарльз Пікфорд запрошує професійного медіума - ексцентричну мадам Аркаті. Спочатку усе йде як треба: бесіди, жарти за бокалом сухого мартіні. Але після того, як компанія сідає за стіл та проводить незвичайний сеанс, у домі починають відбуватися дивні речі, а життя подружжя Пікфордів взагалі перетворюється на справжнісіньке пекло.

Виявляється, найголовніше на шляху до створення геніального літературного шедевра - не перетнути межу між реальним та вигаданим, а може й...потойбічним.

 

Ролі  і   виконавці:

потенційний астральний двоєженець, письменник Чарльз Пікфорд – Андрій Тарасюк;

подружжя Пікфордів: законна дружина Олівія - Алла Тарасюк,  дружина Ельвіра (маленький, беззахисний привід) - Валерія Момот;

професіонал по зв'язку зі світом тіней мадам Аркаті - Олександр Субботін;

подружжя Бредманів: доктор - Роман Власенко,  місіс Бредман - Наталія Бездєлова;

невгамовна Едіт - Анастасія Коваль.

 

Хореографія - народний ансамбль танцю «Суднобудівник» (керівник Антон Кізельман)

Майстер по світлу - Сергій Бадюла

Художник  - Світлана Бойкова-Калюжна

Музичне оформлення  та  сценографія -  Олександр Субботін

Фото - Ігор Єрмолаєв

 

Так, прем’єра  відбулася і режисер та вся його команда відчувають себе  щасливими, бо найбільше акторське щастя - бачити очі задоволених глядачів.

А глядачі виходили з Палацу з яскравими враженнями! Кожен з акторів залишив у їхніх душах свій особливий слід…  А заради цього варто жити й творити!

ПОДІЇ
bottom of page