top of page

ПОДІЇ

Несподівані приключки

 

Обласний палац культури реалізує унікальні  проєкти

21 січня о 17-й годині на найкращій сцені області успішно пройшла  прем’єра вистави-казки «Несподівані приключки» за участю акторів інклюзивної театральної студії «Усмішка» (керівник Наталія Субботіна). Юні актори з нетерпінням чекали цього дня! Чекали на зустріч з ними і глядачі!

Вистава проходила в рамках спільної соціально - мистецької акції  «Крок до мрії» Обласного палацу культур  (директор заслужений працівник культури України Марія Добкіна) та громадської організації «Миколаївське міське об’єднання родин з особливими дітьми та інвалідів дитинства «Усмішка дитини» (голова Олена Корсунська), які сприяють реабілітації та соціалізації дітей цієї категорії у суспільство.

Важко переоцінити роль подібних проєктів, де арт-терапія є дієвим методом зцілення за допомогою творчості.

Учасники цієї студії мають невеликий досвід роботи, але найголовніше те, що всі вони дуже щирі, завзяті, наполегливі у своєму прагненні дарувати вирій позитивних емоцій глядачам!

Минулого року інклюзивна театральна студія «Усмішка» наполегливо працювала над п’єсою «Несподівані приключки», і представила відеоверсію вистави на суд журі Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю мистецтв «Українські візерунки» (м. Київ) та Міжнародного конкурсу мистецтв «ТАЛАНТІЯ» (м. Київ) та виборола перші місця у кожному із конкурсів!

Цього вечора особливі актори та їх батьки грали на сцені, ділилися емоціями, надихали та надихалися. Вони створили неймовірне інформаційне поле, поринувши до якого ніхто не залишився байдужим та зробили свій перший крок до мрії: стати справжніми артистами. Без всякого сумніву, цей день вони запам’ятають на все своє життя!

Ролі і виконавці:

Алхімік - Олександр Корсунський

Троль - Володимир Шеверов

Фея - Анастасія Сячина

Гном - Артем Белодєдов

Гудвін - Денис Чиненников

Снігова королева - Ірина Варзарь

Головний радник - Ігор Сячин

Чарівна сніжинка - Дарина Федорова

Хуртовина - Вікторія Чиненникова

Завірюха - Ірина Чичкова

До реалізації акції також долучилися батьки акторів інклюзивної театральної студії «Усмішка» та хореографічні колективи Обласного палацу культури: зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова), ансамбль класичного балету (керівник Юліана Джулай) та світлодіодне шоу «Night light`s» (керівник Наталія Бездєлова).

Режисерсько-постановча група: - Олександр та Наталя Субботіни, звукорежисер - Сергій Дяченко, художник - оформлювач Світлана Бойкова-Калюжна, світлове оформлення вистави - Сергій Бадюла.

Нагородою талановитим виконавцям були бурхливі оплески зворушених до глибини душі глядачів!

На цю зустріч завітами: Володимир Фроленко, перший заступник голови обласної ради, Олена Буберенко, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації депутати обласної ради: Людмила Кошова, Надія Іванова, Ольга Григор'єва,

Депутати обласної ради наголосили, що мають намір всіляко підтримувати роботу інклюзивної театральної студії «Усмішка».

Голова «Миколаївського міського об’єднання родин з особливими дітьми та інвалідів дитинства «Усмішка дитини» Олена Корсунська отримала сертифікати на підтримку діяльності організації.

Щиро вітаємо всіх учасників інклюзивної театральної студії «Усмішка» та їх керівника - Наталію Субботіну з успішною прем’єрою, і бажаємо подальших творчих успіхів!

https://xn--80akpsjj.com/?p=455509&fbclid=IwAR1yd60T9g9FVedKKMCfKSefsiTtm3g4mVikxXJRq0g8juCii9b8NJYSH2I

ПОДІЇ
bottom of page