top of page

ПОДІЇ

Новий творчий проєкт

 

8 лютого в Обласному палаці культури відбувся  концерт  народного естрадно-симфонічного оркестру (художній керівник Андрій Криворучко), який став яскравою подією у культурно-мистецькому житті Миколаївщини. Його з нетерпінням очікували і слухачі, і самі виконавці. Андрій Криворучко  зазначив, що вони  довго чекали на цю зустріч, щоб презентувати  програму, де практично кожен номер -  прем’єра.

Впродовж всього вечора виконавці вражали своїм професіоналізмом та  високим рівнем виконавської майстерності.

Сьогодення – це час  реалізації  великих спільних прєектів. І присутні у залі стали свідками втілення у життя ще одного вдалого проєкту Обласного палацу культури (директор заслужений працівник культури України Марія Добкіна) та Миколаївського фахового коледжу музичного мистецтва (директор заслужений діяч мистецтв України Анатолій Сирота).

У концертній    програмі прозвучали твори Джоржа Гершвіна, Мішеля Леграна, Марчело Волоски, Стіва Уандера, Майкла Джексона, Джорджа Ширінга  та інших композиторів.

Диригент оркестру - це одна з найскладніших музичних професій. Цього вечора на сцені було два диригенти: Андрій Криворучко та Владислав Бєйзеров.  Вони високопрофесійні фахівці, талановиті педагоги, майстри своєї справи.

Слухачів  вражали надзвичайно цікаві аранжування Андрія Криворучка,  Владислава Бєйзерова та Івана Обревка, які допомогли   оркестру зазвучати на рівні кращих оркестрів України.

Багато років тому Тетяна Орлова  робила свої перші кроки  у великий світ виконавства  саме на сцені Обласного палацу культури. Сьогодні вона – зірка, яка вміє щоразу дивувати найвибагливішого слухача кожною музичною композицією.

А коли виходить на сцену Володимир Василенко, соліст ансамблю народних інструментів «УЗОРИ»  обласної  філармонії, то  у кожного із присутніх починає битися серце в такт музиці. Він має бездоганне відчуття стилю різних композиторів, віртуозну техніку гри  на баяні та  досконале володіння штриховою палітрою.

У концертній програмі взяв участь і відомий миколаївський  саксофоніст  Юрій Руль. Його сольні партії прозвучали з особливим шармом.  

Зі своїм творчим проєктом поділилася і  Олександра Казакова. Також у програмі взяв участь вокальний ансамбль Миколаївського коледжу музичного мистецтва (керівник  Олександра Казакова)

Серед солістів-інструменталістів варто згадати Ірину Захарову (рояль), Софію Криворучко  (клавішні), Олександру Віхорєву (скрипка), Василя Іллєчка  (гобой), Ігоря Власенка  (гітара) та інших.

Завершилася концертна програма знаменитим  хітом  Джона Пола Янга «Пасадена» у виконанні Тетяни Орлової у супроводі оркестру. 

Вдячні  шанувальники   оркестрової музики щедро купали диригентів та усіх виконавців у  своїх оваціях. Всі, кому пощастило побувати на  цьому вечорі високого мистецтва,  вкотре переконалися  в тому, наскільки багатий талантами наш Причорноморський край.

Присутні отримали заряд позитивної енергії, що надзвичайно важливо у реаліях сьогодення.  Після таких творчих зустрічей  на інший план відходять життєві негаразди, залишається тільки влада мистецтва, яке очищає душу від усього буденного, і  підносить нас до висот розуміння сенсу життя.

Режисер-постановник – Олександра Тилля;

Ведучий - Роман Власенко; 

За звукорежисерським пультом - Василь Косюк;

Фото Ігоря Єрмолаєва.

https://novosti-n.org/news/Nastroenye-v-dzhazovih-rytmah-konczert-estradnosymfonycheskogo-orkestra-234376

ПОДІЇ
bottom of page