top of page

ПОДІЇ

Новорічна "Грація"

        

Обласний палац культури надає виключного значення проведенню новорічно-різдвяних свят, бо саме вони наповнюють наші душі очікуванням дива і надії.

 

29 грудня в Обласному палаці культури відбувся новорічний бал народного ансамблю бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков).

Цього чудового зимового вечора панував особливий святковий настрій. Присутні тепло вітали учасників концерту: адже більшість глядачів - батьки та члени сімей учасників колективу. Всі вони, без виключення, - палкі прихильники бальної хореографії, і радіють кожному творчому досягненню юних обдарувань.

 

У концертній програмі брали участь представники різних вікових категорій. Радує, що підростають юні «зірочки», і саме за ними майбутнє нашої «Грації».

Для своїх шанувальників юніори та ювінали «Грації» підготували три прем’єрні танцювальні композиції (у постановках Романа Гусакова, Анни Салімової, Анастасії Богуславської та Віктора Богуславського).

Присутніх порадували виступи Емілії Буц, Єлизавети Захарової та Микити Деркача, Надії Порух та Святослава Дишлевука, Кароліни Корзун та Дмитра Колодійчука, Ганни Коваль та Даніїла Ліщинського, Ганни Бродовської та Владислава Слободянникова.

Всі з нетерпінням чекали виступу Анастасії Богуславської та Олександра Почтаренка. Сьогодні вони успішно підкорюють кращі сцени України та європейських країн. Вони - фіналісти та призери міжнародних турнірів в Італії, Польщі, Білорусії, Молдові, а також в України. Бронзові призери чемпіонату Європи з латиноамериканського шоу серед професіоналів. Фіналісти та призери відкритого чемпіонату світу в Італії (2020), фіналісти відкритого міжнародного чемпіонату в Австрії (2021).

Проте вони ніколи не забувають про колектив, де відбулося їх творче становлення, про колектив, який дав їм путівку у життя. Кожен виступ цього танцювального дуету – глибока і правдива історія.

Виступи народного ансамблю бального танцю «Грація» завжди дарують феєрверк почуттів. Концертні композиції, ансамблеві номери вражають своєю вишуканістю і магнетизмом, оригінальністю та яскравими костюмами, які майстерно підготували Лариса Почтаренко та Тетяна Петрович.

Щорічно танцювальний ансамбль «Грація» підтверджує свою високу виконавську майстерність новими здобутками на міжнародних і всеукраїнських конкурсах та фестивалях. Цей рік теж видався щедрим на нові перемоги.

Реалізувати цей цікавий передноворічний проєкт допомогла велика команда однодумців, зокрема: Ангеліна Бахтій, Софія Зотова, Анна Салімова, Сергій Капустян, Анастасія Богуславська, Олександр Почтаренко, Віктор Богуславський та Роман Гусаков.

По завершенню концертної програми всі діти попрямували на зустріч з Дідом Морозом, який звернувся з теплими словами привітаннями до всіх присутніх. І, як ведеться у дружній родині, дітлахи отримали солодкі подарунки. Новий рік – це завжди надія на краще. Побажаємо і ми народному ансамблю бального танцю «Грація» подальших творчих успіхів!

Режисер-постановник Анастасія Коваль.

Ведучі: Анастасія Коваль та Роман Власенко.

ПОДІЇ
bottom of page