top of page

ПОДІЇ

Новорічна зустріч з "Пасаденою"

В Обласному палаці культури склалася добра традиція дарувати святковий настрій і звітувати про свої творчі досягнення напередодні нового року.

 

23 грудня відбулася новорічна зустріч зі зразковим ансамблем сучасного танцю та клубом танцю «Пасадена».

Особлива новорічна атмосфера панувала в фойє І та ІІ поверхів, де розміщені яскраві фото-зони.

Впродовж тривалого часу у всіх групах «Пасадени» велася напружена підготовка до шоу: від початку тренувань до фінального виходу на кращу концертну сцену області.

Святкова програма включала танцювальні композиції у різних сучасних напрямках, зокрема: хіп-хоп, брейк, локінг, вог, денсхолл, джаз-фанк, хіллз, чірлідінг тощо.

 

Цього зимового вечора свої творчі здобутки презентували 20 танцювальних груп різних вікових категорій.

Особливо порадували глядачів дебютанти, які зробили свої перші кроки на великій сцені. Всього за 4 місяці занять хлопчики й дівчатка змогли показати не просто вміння рухатися під музику, а й відчути себе артистами. Варто зауважити, що наймолодшим учасникам виповнилося лише 4 роки.

 

Колектив вміє дивувати різноманітними костюмами , які вдало доповнюють відповідні сценічні образи. Допомагають створенню завершеного образу і технічні можливості сцени кращого клубного закладу області. Ось тоді юні виконавці відчувають себе справжніми «зірками».

Глядачі тепло вітали учасників концерту: адже більшість глядачів - батьки та члени сімей юних виконавців. Саме тісна співпраця з батьками є запорукою успішної роботи колективу.

Напередодні нового року ми завжди підбиваємо підсумки. От і керівник цього ансамблю Катерина Алексєєва наголошує, що незважаючи на складні карантинні обмеження їм вдалося зберегти контингент учасників та показати високий рівень майстерності у всеукраїнських змаганнях.

До Нового року залишилося кілька днів…. Тож, побажаємо «Пасадені» подальших творчих успіхів і натхнення, нових перемог у змаганнях і втілення задуманих планів!

ПОДІЇ
bottom of page