top of page

ПОДІЇ

Новорічний "Суднобудівник"

        

«Суднобудівник» подарував миколаївцям хореографічне шоу «Клаус».

 

Клаус, ім'я яке оповите чарами та казкою....

Традиційно напередодні свята всі пишуть листи і відправляють їх з надією, що вони неодмінно знайдуть свого адресата.

Але хто отримує наші листи?

Як роблять подарунки?

Хто спостерігає за духом Різдва?

Ця історія не залишила байдужими ні дітей, ні дорослих, які завітали 27 грудня до Обласного палацу культури.

 

Всього 60 хвилин різдвяних пригод, а скільки відчуття щастя!

За основу вистави керівник народного ансамблю танцю «Суднобудівник» Антон та Наталія Кізельман взяли сюжет однойменного мультфільму, але втілили своє бачення цієї історії.

Учасники чарівного дійства хотіли показати, що завжди треба говорити правду. На жаль, люди роблять помилки, але важливо їх визнавати, щоб ставати краще.

Цього разу глядачів вразила велика кількість учасників: казкове дійство об’єднало близько 100 танцюристів різних вікових категорій.

 

Музичний супровід влучно розкривав лексику танцювальних номерів та органічно доповнював те, що відбувалося на сцені.

Цього вечора це були популярні твори, які охоплюють за часовими рамками майже три століття. Зазвичай у нашій уяві виникають усталені образи, які відповідають тій чи іншій добре відомій музичній композиції. Але цього разу на глядачів очікували цікаві сюрпризи, бо керівники колективу намагалися зламати існуючі стереотипи.

 

Так, цей колектив вже десятиліттями знають не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Він отримав високу оцінку найтитулованіших хореографів нашої держави, і кожного разу дивує глядачів.

Всі присутні у залі були у захваті від майстерності учасників вистави. Вони мають гарну підготовку і з легкістю справляються зі складними трюками!

Антон Сергійович у постійному пошуку, спілкується з хореографами, спостерігає за творчим процесом своїх колег, і це дає той синергетичний поштовх, який веде до вершин майстерності.

Незадовго до показу цієї вистави Антон Кізельман запросив миколаївську спільноту до роздумів щодо розвитку хореографії у нашому регіоні та необхідності створення професійного колективу. На жаль, такого колективу Миколаїв ніколи не мав. Ті, хто міг би успішно працювати у такому колективі, підкорюють сцени всього світу. Неабиякий ресурс використовують ті, хто нічого не доклав ні до підготовки фахівців, ні до творчого становлення виконавців.

 

Наприкінці на сцену вийшли найменші учасники, а найрідніші для них люди думали про те, що пройде зовсім небагато часу і ці юні танцюристи будуть блискуче виконувати найскладніші сольні партії.

Так це мрії, які мають неодмінно збутися, бо на порозі Новий рік!

ПОДІЇ
bottom of page