top of page

Зразковий ансамбль сучасного танцю
"ПАСАДЕНА"

Керівник Катерина Алєксєєва

   Колектив створений у 1996 році,  працює у двох напрямках: підготовка концертних номерів та підготовка спортсменів-танцюристів сучасної спортивної хореографії.

        Сьогодні ансамблю є чим пишатися і є що показати. За ці роки колектив досяг значних успіхів у таких напрямах як танцювальне шоу, хіп-хоп, хаус, джаз-фанк, брейк-данс. Також створені вдалі приклади об'єднання танців хіп-хоп культури з іншими танцювальними напрямками. Концертні номери на основі цих танців стали родзинкою святкових  програм.

  Магія танцю дозволяє учасникам «Пасадени» подорожувати країнами і часами. Глядачі разом з колективом можуть побувати в Іспанії, Індії, на Сході. З головою поринути в дитинство, згадали танець наших бабусь - чарльстон. На сцені свою майстерність демонструють учасники дитячих і підліткових груп, зал вибухає оплесками, коли танцюють учасники основного дорослого складу.

      Тяжка щоденна праця - єдиний засіб, щоб стати хорошим танцюристом. Тому предметом особливої гордості ансамблю «Пасадена» є нагороди, отримані на змаганнях. Катерина Алексєєва виростила не одне покоління чемпіонів України з хіп-хопу. Переможці Кубків світу та фіналісти Чемпіонатів світу з хіп-хопу росли і вдосконалювали свою майстерність в цьому унікальному колективі.

      Учасники колективу переможці та фіналісти міжнародних змагань в Польщі, Латвії, Чехії, чемпіони та призери чемпіонатів України, чемпіони та фіналісти чемпіонатів міру по хіп-хопу (Словенія, Германія).

      Концертні номери у виконанні колективу посіли достойне місце у масових заходах області та міста, полюбилися глядачеві.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page