top of page

Зразковий вокальний ансамбль "ПРИВІТ"

Керівник Галина Бардадим

  Колектив створений у 2003 році. У 2008 році він здобув почесне звання «зразковий».
Зразковий вокальний ансамбль «Привіт» має у своєму репертуарі понад 80 творів українських та зарубіжних авторів, активно займається концертною діяльністю.
  Ансамблеві композиції вражають вишуканістю, новизною, художньою довершеністю, оригінальністю, бездоганним виконанням, театралізацією та яскравими костюмами. За роки плідної діяльності колектив досяг вокальної майстерності, артистизму та сценічної культури. Колектив неодноразово брав участь у концертах із зірками української та зарубіжної естради Тіною Кароль, Наталією Могилевською, Олександром Пономарьовим, Михайлом Поплавським, Вахтангом Кікабідзе, що свідчить про високий виконавський рівень учасників.
  Репертуар – це основа сценарію, ключова ланка сценічного дійства, а учасники - це зірочки, які спалахують на творчому небі Палацу.
  Виступи ансамблю «Привіт» займають достойне місце у культурно-мистецьких заходах міста та області.
Досвід роботи колективу та його керівника широко відомий серед фахівців. На його базі неодноразово проводилися семінари, майстер-класи для керівників дитячих вокальних колективів області.
   Участь у роботі колективу визначила подальшу творчу долю його випускників, які нині є студентами вищих учбових закладів культури і мистецтв.
Зразковий вокальний ансамбль «Привіт» проводить багатогранну творчу роботу серед дітей та підлітків, вносячи свій вклад у розвиток дитячої творчості.
Ансамбль «Привіт» - лауреат огляду народної творчості Миколаївщини, ІІІ-го міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу «Слов’янський вінок» (м. Кранєво,
Болгарія), Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Зоряний Семіїз» (м.Ялта).

  • YouTube
bottom of page