top of page

ПОДІЇ

Сцена без обмежень

   27 червня у Спортивно-реабілітаційному центрі "Вікторія" (дир. Руслан Бузік) відбулася презентація нового інклюзивного гуртка творчої реабілітації "Сцена без обмежень" Обласного палацу культури (керівник гуртка, заслужений працівник культури України Марія Добкіна), яка пройшла у форматі вечорниць.

    Вечорниці - це цікавий український народний звичай, під час якого збираються молоді люди та вільно спілкуються, знайомляться та показують своє мистецтво.      Оригінальністю заходу стало те, що всі учасники та гості - люди з інвалідністю, але це не заважає їм творчо розвиватися та радіти життю. На вечорницях глядачі мали змогу насолодитися віршами, гуморесками, піснями і танцями від творчих колективів Обласного палацу культури: інклюзивний колектив творчої реабілітації "Сцена без обмежень", народний ансамбль бального танцю "Грація" (кер. Роман Гусаков), солістка палацу Ірина Сєрая, учасників клубу "Вікторія" та кают-компанії "Незламні" (дир. Зоя Петренко).
     Ніхто не залишив захід без гарного настрою та позитиву! Друзі, наш інклюзивний гурток творчої реабілітації Обласного палацу культури запрошує всіх бажаючих стати учасником колективу та творити мистецтво разом!

ПОДІЇ
bottom of page