Вокальний ансамбль "ЧОРНОМОРЦІ"

Художній керівник Олена Бєлоусова, заслужена артистка України

Ансамбль пісні і танцю «Чорноморці був створений в 2009 році. З 2011 року керівник ансамблю заслужена артистка України Бєлоусова Олена Леонідівна.

 Ансамбль «Чорноморці» - один з відомих вокальних самодіяльних колективів міста. Проводить багатогранну творчу роботу серед молоді, вносячи безцінний вклад в розвиток народної творчості. Концертні номери у ансамблю «Чорноморці» займають достойне місце у святкових заходах міста та області.

   Колектив бере участь у багатьох концертних програмах на різних майданчиках: День Міста Миколаєва, День Миколаївської області, на відкриттях промислових об’єктів, у вищих учбових закладах, лікарнях, на професійних святах, на офіційних прийомах у мера міста та губернатора області, у новорічних святах та інші.

 Ансамбль пісні і танцю «Чорноморці» є учасником Міжнародного фестивалю козачої пісні «Гайда» (Білорусія, м. Мінськ, 2013), Фестивалю до Дня міста Россаш (Росія, Вороніжська обл., 2013).

  Ансамблеві композиції ансамблю «Чорноморці» вражають своєю вишуканістю, оригінальністю, бездоганним виконанням, яскравими костюмами. Колектив досяг високої професійної культури виконання, артистизму та сценічної культури.

1/15
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram