top of page

ПОДІЇ

Новорічна казка-квест «Happy@new_year.2022 або Портал пригод»

        

24 грудня в Обласному палаці культури відбулася прем’єра казки «Happy@new_year.2022 або Портал пригод».

Цього дня, незважаючи на складні погодні умови, сюди приїхали діти з усіх куточків області.

Вже на порозі гостей зустрічали казкові персонажі: Буба, Сніговик, Мавпи, Ведмідь (Крістіна Лябіна, Дар’я Нікітюк, Марія Довгалюк, Настя Дідоренко, Єва-Марія Либа, Каріна Катруха).

Гості робили на добру згадку цікаві селфі на фоні фотозон, які розташовані у фойє І та ІІ поверхів Палацу.

А на сцені відбувалося чарівне дійство. Бібліотекар (Роман Власенко) переконаний, що головне джерело інформації - це книга. Він розчарований, що його читачі думають по іншому. А істину довелося шукати разом.

Учасники нашої пригоди зустрілися з героями популярних книг, фільмів та казок. І щоб повернутися додому та зустріти Новий рік їм довелося пройти складні випробування.

Один з героїв (Філіп Леоненко) потрапив у казку  шотландського письменника  Дж. Баррі «Пітер Пен», і зміг перемогти капітана Крюка (Валентин Вацкул) завдяки гарній фізичній формі.

Інша героїня (Анастасія Каріна) опинилася в лабораторії Гарі Потера, і розгадала складні загадки завдяки своїй кмітливості.

З героями улюбленої казки «Аладдін» ми опинилися на арабському Близькому Сході, де зустрілися з яскравим і колоритним персонажем - Джином (Анастасія Коваль). Тільки завдяки підтримці залу та можливостям сучасних технологій один з персонажів (Марк Любаров) зміг знайти дорогу додому.

Складні випробування випали і на долю дівчинки (Анна Крижановська), яка опинилася у казці «Аліса в країні чудес». Проте завдяки знанням, які вона отримала від свого батька-юриста, змогла перемогти Королеву карт (Анастасія Іванова).

Попри всілякі труднощі завжди приходить Новий рік, який ми чекаємо з великим нетерпінням!

У концертній програмі взяли участь кращі творчі колективи Палацу: зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова), зразковий вокальний  ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим),  зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва), зразковий вокальний ансамбль «Фреш тайм (керівник Катерина Тихонова), ансамбль класичного танцю «Grand Pas» (керівник Юліана Джулай).

Автор проєкту - Денис Акманов, заслужений працівник культури України, режисер-постановник - Лілія Гупало, керівник народного молодіжного театру «Парадокс». До написання літературного тексту долучилися учасники народного молодіжного театру «Парадокс».

Всі діти, які завітали на свято, отримали смачні подарунки. Казкові персонажі своїми прикладами вчать дітей добру. Разом з ними ми стаємо щирішими.

Тож не дивно, що, виходячи з залу, посміхалися не тільки діти, а й дорослі.

https://niklife.com.ua/citylook/73241 

ПОДІЇ
bottom of page